1

Choroba nie wybiera terminu...

…potrafi zaatakować także w dni, kiedy lekarze zwykle są niedostępni.

Zmiany w organizacji służby zdrowia sprawiają, że obecnie coraz trudniej jest pacjentom znaleźć opiekę medyczną – w jakości, której by oczekiwali – w ramach oferowanej przez publiczną służbę zdrowia tzw. „nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej”. W efekcie wielu chorych czeka na otwarcie przychodni po weekendzie. Niestety spóźnione leczenie kończy się często zaostrzeniem choroby.

Co robić, kiedy w dni wolne od pracy poczujesz się źle?

Jeżeli potrzebujesz pilnej, fachowej pomocy lekarskiej lub pielęgniarskiej możesz skorzystać z naszej oferty Weekendowej Opieki Medycznej!

Usługi w ramach weekendowej opieki medycznej.

Gdzie udzielana jest Weekendowa opieka medyczna?

Z weekendowej opieki medycznej można skorzystać w CM Medhouse znajdującym się przy ulicy Radlińskiej 68 w Wodzisławiu Śląskim.

W jakich godzinach funkcjonuje WOM?

Piątek: 18:00 – 21:00   |   Sobota: 8:00 – 12:00   |   Poniedziałek: 18:00 – 21:00

Na jakich zasadach?

Weekendowa opieka medyczna udzielana jest na zasadach komercyjnych (prywatnie) oraz w ramach indywidualnych umów ubezpieczenia zdrowotnego. Pomocą objęte mogą być osoby dorosłe oraz dzieci (w wybrane dni – zadzwoń i sprawdź dostępność pediatry). Nie jest wymagane skierowanie i nie obowiązuje rejonizacja. 

Godziny otwarcia

Piątek: 18:00-21:00
Sobota: 8:00-12:00
Poniedziałek: 18:00-21:00

Adres

C.M. Medhouse (centrala)
Adres: ul. Radlińska 68,
44-300 Wodzisław Śląski

Telefon

W celu uniknięcia kolejek warto skorzystać z rejestracji telefonicznej.
Zadzwoń: 32 459 10 15

Strona używa plików cookies w celach wymienionych w Polityce Prywatności. Ustawienia dotyczące cookies możesz zmienić w konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.